محل تبلیغات شما

مصاحبه اختصاصی ماهنامه ارور با آقای علیرضا دانشمند (بهترین پلیر دوتا در ایران) . برای خواندن به ادامه مطلب بروید . !

مشخصات فردی

نام : علیرضا
نام خانوادگی : دانشمند
ملقب به : -PixeL
میزان تحصیلات : دیپلم
محل ست : تهران
علاقه مندی ها :
رنگ : سبز
غذا : پیتزا بادمجون
ورزش : Surfing
موزیک : کلاسیک
نوشیدنی : ice-tea
هنرپیشه : Morgan Freeman
کنسول : 360 Xbox
اسمایل : xd

علاقه مندی های دوتایی :

هیرو : Enigma-Prophet
آیتم : smoke of deceit
پاور آپ : Double Damage
مجیک : :( Spell Steal
ورژن : 6

ارور : لطفا خودتون رو معرفی کنید !

پیکسل : سلام ، اسم من علیرضا و در حال حاضر لیدر
تیم ریبورن هستم .

ارور : این Nick name رو از کجا آوردی ؟

پیکسل : لقب اول من Pixy بود ، من Pixy رو از یکی از کتاب های The Nightmare room انتخاب کردم. بعد از چند وقت دیدم که لقب pixy زیاد شده و من یک Nick name خاص و منحصر به فرد میخواستم . یه کم فکر کردم و بهترین لقبی که به ذهنم رسید و انتخاب کردم PixeL - بود.

ارور : چند ساله دوتا بازی می کنی ؟ چند سال به طور
حرفه ای بازی می کنی ؟

پیکسل : من حدود 4- 5 سال پیش دوتا رو شروع کردم ، 1.5 سال به صورت فان و تفریحی بازی می کردم تا وقتی که به گیم نت Cyrax رفتم و با آقای علی Unborn ” سرمدی آشنا شدم . اون زمان با تیم Cyrax بازی می کردیم ، و برد و باخت داشتیم . بعد از چند وقت واسه من یه حس رقابت بوجود اومده بود که میخواستم فقط ببرم و بهترین باشم . اون موقع بود که علی سرمدی کمک کرد اولین قدم تو گیم حرفه ای رو بردارم .

ارور : دوتا رو خودت یاد گرفتی یا کسی بهت یاد داد ؟

پیکسل : من Basic های دوتا رو خودم یاد گرفتم ، اما دوتا در سطح حرفه ای رو از دوست خوبم پوریا Persian_prince ” رضا نژاد یاد گرفتم .

ارور : اولین بارهایی که بازی می کردی فکر می کردی بهترین بازیکن این بازی در ایران بشی ؟

پیکسل : نه من به فکر بهترین بازیکن ایران شدن نبودم ، فقط به فکر این بودم که از داداشم بهتر باشم. (ها ها )

ارور : روزی چند ساعت بازی می کنی ؟

پیکسل : 3 – 4 ساعت

ارور : چرا انقدر تمرین می کنی ؟

پیکسل : به خاطر امتحاناتی که پیش رو دارم وقت نمی کنم زیاد تمرین کنم ، و این 3 – 4 ساعت هم فقط به خاطر حفظ کردن فرم بازیم هست .

ارور : با چه هیروهایی دوست داری بازی کنی ؟

پیکسل : در بازیهای معمولی Doom ، چون پتانسیل 5 vs 1 رو داره . اما در بازیهای رسمی ، واسم مهم نیست با چه هیرویی بازی کنم ، فقط نتیجه بازی واسم مهمه .

ارور : با همه هیرو ها استادی ؟

پیکسل : این سوال رو از بقیه باید بپرسید :)

ارور : از چه هیروهایی میترسی ؟

پیکسل : Slark The NightCrawler

ارور : نقش Ganker / supporter رو خودت دوست داری ؟ یا اجباری بازی می کنی ؟

پیکسل : من خودم به این نقش علاقه دارم و به خاطر اینکه من لیدر تیم هستم حس می کنم باید این نقش رو بازی کنم . نقش Sup / Ganker زیر مجموعه های زیادی داره ، مثل Babysitter ، Pusher ، initiator ، Roamer و . Initiator رو از همه بیشتر دوست دارم ، به نظرم هیجان بیشتری داره نسبت به بقیه نقشها . وقتی که تو فینال مسابقات ، تو یه بازی برابر تو قرار Team fight رو شروع کنی و سرنوشت تیم دست تو باشه ، استرس وجودت رو می گیره ، و وقتی درست کارتو انجام بدی حس خوبی بهت دست میده که قابل توصیف نیست .

ارور : از چه وسائل گمینگی استفاده میکنه ؟

پیکسل : Microsoft Habu + Razer Arctosa

ارور : هات کی هایی که استفاده می کنی و نرم افزار برای این کار ؟

پیکسل : Z-SPACE-4-Q نرم افزار هم هرچی بود استفاده می کنم ، فرقی نمی کنه .

ارور : خیلی ها این سوال براشون پیش می آد که شاید بیشتر از تو تمرین کنن ، و بیشتر از تو آرزوی بهتر شدن و نفر اول ایران شدن رو داشته باشن و تمام تلاششون را بکنن اما نتیجه ای نده . دلیل این موضوع رو می تونی بگی ؟

پیکسل : درسته ، خیلی از پلیرها از من بیشتر تمرین می کنن ، ولی نتیجه ای که میخوان رو نمی تونن به دست بیارن ، به نظر من مهمترین عاملی که میتونه داشته باشه ، کمبود تجربه است .

ارور : به نظرت بالا بودن سطح بازی یک نفر چقدر تو برد یک تیم تاثیر داره ؟

پیکسل : یک پلیر Solo تاثیر زیادی میتونه داشته باشه .

ارور : بیشتر اسکیل داشتن رو قبول داری یا اسمارت بودن ؟

پیکسل : پلیری که باهوشه میتونه به سرعت پیشرفت کنه و استیل های مختلف رو یاد بگیره . به خاطر همین من Smart بودن رو ترجیح میدم . اما پلیر High skilled فقط تا یه حدی پیشرفت می کنه ، و تا وقتی که از مغزش درست استفاده نکنه ، نمی تونه تاثیر زیادی برای تیمش داشته باشه .

ارور : طولانی ترین بازی که داشتی ؟

پیکسل : یادم نمی آد .

ارور : بهترین گیم تو عمرت ؟!

پیکسل : بردن تیم Starx در فینال 2008 ESWC .

ارور : بدترین ؟

پیکسل : بردن تیم Reborn در 2009 LGMCG با تیم 19 . این برد تلخ ترین بردی بود که داشتیم ، چون با افراد بی لیاقتی تیم شده بودم و واقعا احساس پشیمونی می کنم . (آه کشید)

ارور : امسال تیم اول ایران چه تیمیه ؟

پیکسل : مثل همیشه ریبورن

ارور : اگه ریبورن اول نشه ترک گیم می کنی ؟

پیکسل : من گیم حرفه ای رو بعد از 2011 ESWC میزارم کنار ، اول شدن یا نشدن نظرمو عوض نمی کنه .

ارور : نظر شما در مورد 2 Dota چیست ؟

پیکسل : it's gonna be legendary

ارور : چه موقع میخوای از بازی خداحافظی کنی .

پیکسل : بعد از مسابقات 2011 ESWC

ارور : گمنام ترین بازی کنی که از تمام کسانی که دیدید شاخ تره ؟

پیکسل : وحید 4sir.alpha» منصوری . به نظر من این پلیر تمام فاکتورهایی که نیاز هست که یک بازیکن حرفه ای بشه رو داره .

ارور : برای کسانی که تازه بازی شروع کردند چه ایده ای
دارید ؟

پیکسل : بازی ها را جدی بگیرید,جدی ها را بازی نگیرید

ارور : بهترین راه واسه پیشرفت دوتا چیه ؟

پیکسل : تمرین زیاد ، ریپلی دیدن ، بازی کردن با پلیرهای . Top

ارور : کدوم بازیکن رو در ایران در حد خودت قبول داری ؟

پیکسل : آرام Hunter اکتایی

ارور : چرا همه دوتا بازا میگن دوتا تو ایران فایده نداره . اول شیم که چی ؟؟ 1هفته فرانسه ؟ ولی باز بازی میکنن ؟ به نظرت این دو دلی از پیشرفت اونا جلوگیری نمی کنه ؟ خودت و تیم ریبورن اینجوری هستید یا نه ؟

پیکسل : به نظرم این حرفها اصلا جالب نیست ، و افرادی که این صحبت ها رو می کنن ، میخوان ضعیف  بودن خودشون و تیمشون رو توجیح کنن . ریبورن هم هیچ وقت همچین پلیرهایی نداشته و نخواهد داشت .

ارور : روش تمرین تیم ریبورن چیه ؟

پیکسل : در حال حاظر از روی ناچاری آنلاین تمرین می کنیم .

ارور : خیلی از تیم ها مثل شما تمرین می کنند اما نمی تونن به سطح شما برسن ، چرا ؟

پیکسل : درسته که تیم های زیادی در حال تمرین کردن هستند ، ولی نتیجه ای که میخوان رو نمیتونن به دست بیارن . به نظر من افراد فقط بازی می کنند ، منظورم اینه که هیچ وقت به فکر رفع اشکال خودشون نیستند . تمرین کردن فقط آدم رو خسته می کنه ولی درست تمرین کردن و با هدف بازی کردن هست که باعث پیشرفت میشه .

ارور : خیلی از گیمرها نظرشون اینه که دوتا کلا در تهران خلاصه میشه و حرف اول و آخر این بازی رو تهرانی ها می زنن ! نظر شما چیه ؟

پیکسل : در حال حاظر به نظرم این حرف کاملا درسته و تیم های شهرستانی در چند ماه اخیر بازی های جالبی انجام ندادن . البته نمیشه گفت که این وضعیت همینجوری ادامه پیدا می کنه .

ارور : چه کسایی تیم ریبورن راه انداختن و ایا از همون اول اسم ریبورن,ریبورن بود؟

پیکسل : تیم ریبورن در سال 2008 توسط من و برادرم تاسیس شد ، به نظرم امید Ono ” رضایی نقش مهمی در پایداری ریبورن داشت و یکی از ستون های اصلی ریبورن بود . افراد زیادی تو تیم ریبورن بازی کردن که جا داره از همشون به خاطر زحمت هایی که کشیدند تشکر کنم ، مخصوصا از دوست خوبم امید -ESRB ” علمی .

ارور : خیلی از گیمرها نظرشون بر اینه که پارسال تیم ریبورن از ریبورن الان بسیار قوی تر بوده و با توجه به نتیجه نگرفتن در مسابقات فرانسه ، شما فکر می کنید اگر اعزام بشید نتیجه چه طور میشه ؟

پیکسل : پلیرهای تیم قبلی شهرت بیشتری داشتن ، به خاطر همینه که فکر می کنید تیم قبلی قوی تر بوده . اگه این تیم جدید اعزام بشه ، بدون شک نتیجه های بهتری میگیره چون هدف تمام پلیرهای ما امسال یکیه .

ارور : بین بازی حرفه ای و دوستی کدوم رو ترجیح میدی ؟

پیکسل : من تا الان سعی کردم گیم حرفه ای و دوستی رو جدا از هم نگه دارم ، چون هر کدوم جای خودشون رو دارند ، سوال سختیه ولی . گیم حرفه ای .

ارور : یعنی حاضری همه چیز رو فدای هدفت کنی ؟

پیکسل : همه چیز رو که نه ، ولی اگه چیزی مانع رسیدن به هدفم بشه حتما !

ارور : تیم اول مسابقات ایران و فرانسه از نظر شما ؟

پیکسل :
Iran: Reborn
Farance: Ehome

در آخر از آقای دانشمند که وقتشون رو در اختیار ما قرار دادند و تمامی شما عزیزان که این مصاحبه رو خوندید تشکر می کنم .

آموزش هیرو Lord of Olympus -Zeus

مسابقات 3 به 3 دوتا آلستار همراه با جوایز نفیس

مسابقه آنلاین sf vs sf به مناسبت عید غدیر خم

، ,رو ,؟پیکسل ,بازی ,ارور ,تیم ,بازی می ,می کنی ,حرفه ای ,کنی ؟پیکسل ,به خاطر

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

بزرگترین وبلاگ عکس و آهنگهای روز China car diagnostic tools center - chinacardiags.com Ryan's life postraselpu دویتس ایران فروش کلی کتب کمک درسی با تخفیف استثنایی نرم افزار بانک سوالات درسی منابع درسی فنی حرفه ای و کاردانش hardmaketo William's info